У нас ви можете замовити наступні послуги термічної обробки металів :

Загартування сталі

Ця термічна обробка сталі спрямовано підвищення міцності матеріалу. Розрізняють кілька способів.

Ми виконуємо високоякісне об’ємне загартування. Суть цієї технології в тому, що при нагріванні стають більш зносостійкими та твердими не лише верхні шари, а й глибинна частина металевих виробів.

При цьому використовується два різні методи – для вуглецевих сортів сталі та для легованих. У першому випадку при об’ємному загартуванні охолоджуємо сталь у воді, а в другому – в маслі, занурюючи в ці рідкі середовища деталі до охолодження металу. За такою методикою на нашому устаткуванні проводиться термічна обробка різноманітних марок сталей.

Цементація металів                                                                                                                       

  Ця термічна обробка металів та сплавів спрямована на насичення їх поверхневих шарів вуглецем. Після того як метал був збагачений вуглецем, слідує його загартування і низька відпустка. В результаті поверхня металевого виробу набуває більш високого бар’єру витривалості, і покращується параметр зносостійкості металу.

Цементації рекомендується піддавати сталеві деталі з 0,1-0,3% вмістом вуглецю – тоді серцевина таких деталей після пройденого процесу загартування зберігає високу в’язкість.

Відпал металів

Цей вид термообробки сталей передбачає нагрівання сталевих виробів до розрахованих температур і подальше їх витримування і повільне охолодження.

На нашому підприємстві виконуються чотири типи відпалу: дифузійний, низький, відпал на зернистий перліт та повний.

Така термічна обробка вуглецевих сталей вирішує різні завдання: наприклад, отримання більш однорідної структури металу в уже відлитих деталях, ліквідація внутрішніх напруг металу, зниження рівня його твердості під подальшу механічну обробку, зменшення зернистості, що вийшла в результаті попередніх технологічних операцій, і так далі.

Нормалізація металів, сталей

Цей вид термообробки сталевої продукції близький до відпалу.

Основна відмінність така, що при нормалізації метал, який зазнав загартування, остигає на повітрі, а при відпалі – в печі.

Ціна цієї послуги не велика, тому користується попитом у наших клієнтів.

   Азотування сталі

Ця термообробка металів спрямована на їх насичення аміаком. Процес полягає в нагріванні сталі або сплаву до температури 600-700 градусів за Цельсієм та подальшому витримуванні в атмосфері насиченого аміаку.

Цей вид термічної обробки сталі надає їй підвищеної твердості та надійності, чудової опірності корозії у воді, парі, агресивних середовищах.

Азотовані метали або металеві вироби активно використовуються в машинобудуванні та успішно продовжують термін служби запчастин та механізмів.

Розрахуйте вартість замовлення

blank

Для повного розрахунку надішліть файли на пошту: npftarms@gmail.com

    Related Projects